Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kosmetika z mrtvého moře

kosmetika z mrtvého moře

KOSMETIKA Z MRTVÉHO MOŘE

volejte:  608 453 908
ul.  Korunní 1208/74, Praha 10 - Vinohrady

kosmetika z mrtvého moře

Pleťová kosmetika z mrtvého moře

Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Prokazatelně pomáhá při léčbě mnoha kožních chorob, celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve. Mrtvé moře je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

Pleťová kosmetika Sea of Spa je vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky. Všechny tyto složky jsou nezbytné k péči o pokožku. Výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější přírodní kosmetiku svého druhu.

kosmetika z mrtvého moře, kosmetika z mrtveho more, pleťová kosmetika, pleťová kosmetika Praha, pleťová kosmetika z mrtvého moře, přírodní kosmetika z mrtvého moře, pánská kosmetika z mrtvého moře, dámská kosmetika z mrtvého moře, kosmetika

TOPlist